pensjonaty w gorach

pensjonaty w gorach

Życie Dorothea Puente

Los Angeles Times Headline

28 marca 2011

Dorothea Puente, 82 zmarło w Centralnym instrumentu Kalifornijskie Kobiet, gdzie służył życie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Została skazana na trzy morderstwa pierwszego stopnia przekonań przez dwie kadencje życiowych.alllineslogistics.pl/ Była Sacramento pensjonat operator, który został skazany za zabicie jej najemców w 1990 roku. Zmarła z przyczyn naturalnych.

Kto był Dorothea Puente?

Na 64 lat, a jej babci rysunku, na pierwszych stronach gazet w całym kraju. Jej był makabryczną historię, która w zestawie: pochowanych ofiar w swoim wiktoriańskim stylu domu, ciało znaleziono w rzece Sacramento, a; kilka ohydne morderstwa.

Była uważana za jedną z najzimniejszych i obliczania żeński zabójcy, który kiedykolwiek żył. Ona twierdziła, że ??pod wpływem narkotyków i zabił jej ofiary, aby zebrać ich kontroli niepełnosprawności. Kwota, że ??okradziony wyniosły około $ 87.000, które prokuratorzy twierdzili, użyła do operacji obliczu-lift, między innymi.

Wczesne lata

Dostała imię urodzenia Dorothea Szary w dniu 9 stycznia 1929 roku, w Kalifornii, USA. Miała alkoholowe rodziców: ojca, który był zbieracz bawełny, zmarł, gdy miała cztery (4) lat; i matka, prostytutka, która również zmarła, gdy odwróciła się sześć (6). Została wysłana do sierocińca po śmierci matki, gdzie krewni twierdził ją kilka lat później.

Rachunki Sprzeczne oznaczone wczesnego dzieciństwa. Twierdziła, że ??miała siedemnaście (17) rodzeństwa. Nie udowodniono jednak: co wiadomo było, że jej ojciec miał dziwne tendencje wskazując pistolet na głowie, gdy był pijany. Wiadomo też, że była wykorzystywana seksualnie w sierocińcu, gdzie przebywała.

W wieku siedemnastu lat (17), wyszła za mąż i urodziła dwóch (2) dzieci. Małżeństwo było krótkotrwałe; ponieważ mąż zmarł na atak serca po dwóch (2) lat.
Artykuł napisany przez: