pensjonat jaki vat

pensjonat jaki vat Nie było śladu po nim; i nic nie było słychać o nim albo!

Dorothea ożenił się po raz trzeci w całym 1976 roku, kolejny obraźliwy niejakiego Pedro Montalvo. Ten trzeci mąż jej był inny alkoholikiem; które przyczyniły się do upadku ich małżeństwa po trzech (3) miesięcy. Dorothea był obok widać w pubach i barach przywabiających starców, którzy otrzymywali emerytury lub świadczeń. Ujęła ich kontroli, sfałszowane podpisy i wykupione przez siebie kontroli. Była w końcu nakrył i został oskarżony o wielu zarzutów oszustwa. Została umieszczona za kaucją, ale nadal z jej działaniami niezgodnymi z prawem choć w zawieszeniu.

Szlaki papierowe morderstw i nielegalnych działań

Władze twierdziły, że seria morderstw rozpoczęła się wraz ze śmiercią jednego Ruth Munroe, 61 lat, który zmarł rzekomo z przedawkowania narkotyków. Miała około $ 6000 z nią, kiedy przeniósł się z Dorothea. Zmarła dwa tygodnie później, w Tylenol i kodeiny przedawkowania, który twierdził, medycy byli wyraźny przypadek samobójstwa. Miesiąc po tym wydarzeniu, Dorothea został oskarżony i skazany drugging innych ludzi starszych i ich okrada. Dorothea została wysłana przez pięć (5) lat więzienia, ale został zwolniony trzy (3) lata później. Warunki jej wydaniu podano, że będzie miała żadnego kontaktu z osobami starszymi, ani encashing kontrole rząd wydał innym.

Dorothei pen pal podczas gdy jeszcze w więzieniu, Everson Gilmouth, A 77-letni mężczyzna z Oregon, przydała się, kiedy później został zwolniony z więzienia. Everson było ją odebrać na swoim czerwonym pick-up. Jednak jego ciało zostało później okazało, po cenach dumpingowych w rzeki Sacramento, około pięć (5) lat później. Jego pick-up dano złota rączka, którą Dorothea najemnej zbudować pole 6 x 3 x 2, podobno do przechowywania książek i innych przedmiotów gospodarstwa domowego.
Artykuł napisany przez: