jaki hotel w Bulgarii

jaki hotel w Bulgarii To istna kraina cukierków, które będą miały Dzieciak z szeroko otwartymi oczami i ustami szeroko otwartymi z podziwu. Candy Store Nowy Jork jest absolutną musi odwiedzić, a rodzice przepraszamy za pośpiechu cukru krystalicznego, który następuje po.

Ellen Stardust Kolacja – 1650 Broadway, Nowy Jork, N.Y. – Znajduje się w Broadwayu, Stardust Diner jest to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Obiad jest retro 50-kino samochodowe tematu, ale prawdziwa uczta jest personel śpiew czekać. Składa się z aspirujących aktorów Broadway, personel wybuchnie w pełnoprawną wykonywania śpiewu stylu Broadway. Personel jest bardzo zabawne i bardzo przyjazny i chętny do Kibitz. Dzieci jedzą je.

Empire State Building – 350 Fifth Avenue, 33-cia 34th Street, New York, N.Y. – odwiedź Empire State Building i przejść do poziomu obserwatorium na panoramę Nowego Jorku. Goryl, ala King Kong, przywita cię na linii wejściowej do obserwatorium. Choć poglądy i sama wysokość to z pewnością będzie ekscytujące doświadczenie, ale również warto spróbować zrobić zdjęcie całego budynku z poziomu ulicy … przechowywać na tworzenie kopii zapasowych. Przez pewien czas naprawdę zabawne, w noc poprzedzającą wizytę zabrać ze sobą DVD oryginalnego filmu King Kong na familijny noc, a następnie przynieść dzieciom następnego dnia. To przyczynia się do zabawy i mistyki.

FAO Schwartz – 767 Fifth Avenue na 58th Street, Nowy Jork, N.Y. – FAO Schwartz jest matką wszystkich sklepach z zabawkami w nowojorskim City. Znajduje się naprzeciwko Central Parku, FAO Schwartz jest marzeniem każdego dziecka marzeń. Oferuje najnowsze i najlepsze w zabawkach, ten sklep ma coś dla każdego. Ale, być może część lubimy najlepszy jest obszerna kolekcja wypchanych zwierząt . Arka Noego wirtualnym wypchane zwierzęta wszelkiego rodzaju rozciąga na całym parterze, w tym niezwykle ogromne pluszaki (choć można się zastanawiać, jak można zawsze transportować je do domu).
Artykuł napisany przez: