jaki hotel spa w gorach

jaki hotel spa w gorach W części wypoczynkowej i pokład salon jest ograniczony, ale użyteczny. Zwykle, 2 pasy ruchu są zarezerwowane dla lap pływania i innych do pływania rekreacyjnego, co zmniejsza użytkową wielkości basenu. Ale, hotel New York jest dobrą alternatywą wyborem dla rodzin, które są na wakacjach w Nowym Jorku i chcą być w samym obszarze Broadway / Times Square. Również Crown Plaza jest dobrym wyborem dla osób z napiętych budżetów.

Le Parker Meridien oferujący 119 W. 56-ty Street, Nowy Jork, N.Y. – To Midtown Manhattan Hotel oferuje 45 stóp, basen 3 torami z bardzo atrakcyjnym i przyjemnym siedzenia przy basenie. Widoki z basenu wychodzą na Central Park. Ta pula New York Hotel jest mały i czasami może się tłoczno, ale będzie to rade. Jest to dobry wybór dla rodzin poszukujących eleganckiego przyjazne rodzinie New York Hotel.

Mandarin Oriental New York- 80 Columbus Circle na 60 Street, Nowy Jork, N.Y. – Mandarin Oriental to luksusowy hotel w Nowym Jorku i jego wyposażenie basen są równie obfite. Mandarin Oriental prawdopodobnie oferuje najlepsze baseny New York City Hotel w kategoriach luksusowej atmosferze. Ekspansywne od podłogi do sufitu okna zapewniają wspaniałe widoki Nowego Jorku. W salonie znajduje się basen Mandarin jest bez zarzutu i eleganckie z pluszowymi fotelami. Pomimo bycia najlepszym w mieście, to może nie być najlepszym dla rodziny z samych „aktywnych” dzieci.

The Peninsula Hotel New York- 700 Fifth Avenue na 55th Street, New York, N.Y. The Peninsula New York to kolejny luksusowy New York Hotel z zapleczem basen, który rywalizować Mandarin Oriental jest. Znajduje się na 23. piętrze hotelu znajduje się basen szklana z eleganckim Da © KR, który jest bardzo uspokajające i odprężające. Nocą, doskonałe widoki miasta zapewniają miłą atmosferę. Basen ze służyć dzieciom dobrze, ale rodzice z pewnością docenią znakomitą wylegiwanie.

Artykuł napisany przez: