jaki hotel na Teneryfie

jaki hotel na Teneryfie

Nowy Jork Hotele z basenami i atrakcje Family Friendly Nowym Jorku

New York City to wspaniały cel podróży dla rodzin z dziećmi. Istnieje wiele atrakcji i zabawy dla dzieci. Jednak, podobnie jak większość rodzin podróżujących z dziećmi, hotel z basenem jest głównym priorytetem. Jak każdy rodzic wie, ładny basen to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale również pełni ważną korzyść dla rodziców, jak również … jak kradzież kilka chwil spokoju. Oczywiście, jeśli chodzi o Nowy Jork, Nowy Jork znalezienie hoteli z basenami jest nieco trudniejsze, ponieważ nie są zaskakująco kilka hoteli z basenami. Może się to wydawać dziwne, biorąc pod uwagę ogromną liczbę hoteli w Big Apple, ale Nowy Jork nieruchomości jest tak drogie, mało robić, aw niektórych przypadkach są one dosłownie małe baseny okrążeń. Niemniej jednak, istnieje kilka dobrych wyborów. Poniżej mamy wymienione kilka dobrych hoteli dla rodzin Nowym Jorku z basenów, które są warte rozważenia.

Nowy Jork Hotele z basenami:

Sheraton Manhattan Hotel – Best Family Friendly New York oferujący 790 7th Ave 51-ty St, New York, N.Y. Ten nowojorski hotel jest najlepszym wyborem dla rodzin przez pory na podstawie wartości całkowitej, położenia i jego basenie. Sheraton Manhattan Hotel oferuje 4 Lane, basen 50 stóp, która jest największym prawdziwy hotel należący basen w Nowym Jorku, nawet jeśli jest to zdrobnienie od normalnych standardów. Dla rodziców, którzy chcą się zrelaksować, nie jest dobrym Basenu wylegiwanie się ukraść kilka chwil relaksu. Sheraton Manhattan twierdzi również taką zaletę, że stosunkowo blisko Broadway i Times Square.

Crown Plaza Time Square Hotel – 1605 Broadway 49th Street, New York, N.Y. – Położony w samym sercu Times Square, Crown Plaza Hotel w Times Square oferuje 4 Lane, basen 55 stóp, w połączeniu z klubu New York Sports.
Artykuł napisany przez: