jaki hotel na Malcie

jaki hotel na Malcie

Velero Beach Resort w Cabarete, Dominikana – jeden z najlepszych ośrodków w Republice Dominikańskiej

Republika Dominikańska ma jedne z najpiękniejszych plaż i kurortów na całym świecie, stając się jednym z najbardziej popularnych miejsc na spędzenie wakacji. Wśród nich jest jeden z Coral Resorts, The Velero Beach Resort, mały, ale wspaniałe miejsce, że wiele osób decyduje się ponownie rok po roku. Więc co to jest o Coral Beach Resort Velero, że ludzie lubią tak dużo i dlaczego chcesz tam iść?

Velero Beach Resort w Dominikana:

1 Lokalizacja: Uważany przez wielu za jeden z najpiękniejszych ośrodków w okolicy, Coral Velero Beach Resort położony jest zaledwie 20 minut od lotniska miasta Puerto Plata na słynnej kitesurfing plaża, Cabarete.

2- Wyposażenie: Ten Koral ośrodek jest piękny nadmorski, butikowy i luksusowych condo-hotel z 50 pokojami z widokiem na ocean i udogodnień, takich jak klimatyzacja we wszystkich apartamentach i pokojach, szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję kablową, bezpieczeństwa sejf i balkon z pięknym widokiem na ocean. Ośrodek posiada również wspaniały basen bez krawędzi nadmorski i spektakularne plaży łóżka dla swoich gości, aby odpocząć i cieszyć się widokiem.

3- Restaraunt: Zdumiewająca Palapa stylu restauracja znajduje się tuż na skraju plaży z widokami na ocean, basen i plaża Cabarete. Personel jest uprzejmy i pomocny, a jedzenie jest pyszne z szerokim wyborem na pewno należy.

4- Inne: Podczas pobytu w ośrodku Velero plaży w Cabarete, Dominikana, należy spróbować sporty wodne na plaży; kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo i morze doos, nurkowanie czy jazda konna są wszystkie rzeczy, które można wypróbować, czy jesteś początkującym lub pro! I oczywiście zawsze można wyciągnąć książkę i chłonąć promienie albo przez piękny basen bez krawędzi lub na plaży, zaledwie kilka kroków.

Artykuł napisany przez: