jaki hotel dla rodzin z dziecmi Grecja

jaki hotel dla rodzin z dziecmi Grecja Tak to jest trochę daleko na końcu Nathan Road, ale obszar ten hotel jest w jest nadal dość zajęty wiele miejsc do zobaczenia i jedzenia, ponieważ znajduje się w dzielnicy Księcia Edwarda. I nie ma dworca kolejowego MTR w pobliżu, więc to nie jest tak źle. Newton został niedawno odnowiony, ale tutaj pokoje są małe co jest typowe w Hong Kongu. Standardowy pokój w Newton będzie z powrotem $ 590 dolarów HK.

Dla tańsza alternatywa sprawdzeniu Casa Hotel. Goście tutaj zostanie szoku jak małe pokoje w Casa są. Ale za $ 550 dolarów HK będziesz w doskonałej dzielnicy Mongkok. A autobus Airport Express jest tuż tuż obok hotelu w otoczeniu.

Kowloon jest głównym dzielnica handlowa i doskonały rozpocząć punkt do zwiedzania reszty Hong Kongu. I tak wiele niedrogich hoteli w okolicy, jak również tanie lokalnej żywności na pewno mają większą szansę nie wieje budżetu.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat hoteli wymienionych tutaj można znaleźć najlepsze hotele w Kowloon Hong Kongu pełnego przeglądu oraz wiele tańszych opcji hotelowych i wyborów.

Artykuł napisany przez: