pensjonat definicja

pensjonat definicja Zrezygnowała z dwójką dzieci do adopcji. Była później złapany fałszowanie czeków w Riverside, ale dano parole sześć (6) miesięcy po.

W burzliwych latach

Krótko po jej zwolniony z warunkowym, została zapłodniona przez mężczyznę, którego ledwo znała. Znowu, oddał dziecko do adopcji. W 1952 roku wyszła za mąż po raz drugi wokół – do szwajcarskiego nazwie Johanson. Małżeństwo trwało ponad dziesięć lat i został oznaczony turbulencji i małżeńskich sprzeczek. Rozwiodła Johanson w połowie lat 60-tych, a później ożenił Roberto Puente, który dziewiętnaście (19) lat od niej młodszy. Jej małżeństwo trwało tylko przez dwa lata od Roberto był często postrzegany cavorting z innymi kobietami.

Fascynacja Dorothei Puente z zarządzaniem pensjonat, rozpoczął na początku lat 60-tych, kiedy był jeszcze żonaty z Johanson. Jednak w tym samym roku, była ścigana za zarządzanie burdel i został skazany przez dziewięćdziesiąt (90) dni w więzieniu Sacramento County. Jej burzliwe czasy, zatrzymał się na jakiś czas, kiedy znalazł pracę jako pomoc pielęgniarską; i jako kierownik pensjonacie później.

Przed split-up poślubieniu Roberto, zdołała przejąć trzy (3) historia, szesnaście (16) dom mieszkanie w Sacramento w Kalifornii. Ona konwertowane to do domu dla biednych, niechcianych i bezdomnych. Ona jednak, wziął pobierana od encashing czeków Social Security jej lokatorów. I ta skłonność do kontroli skarbowych, w końcu doprowadziło do jej panowania terroru!

Makabry Years of Horror

Te dziwaczne historie zaczęło się, gdy sąsiedzi znaleźli działalności człowieka imieniem, szef, który był rzekomo złota rączka Dorothei „dziwne”. Dyrektor był człowiekiem alkoholikiem i był często postrzegany kopania grudy gleby i gokarty go z piwnicy domu. Podłogi piwnic zostały następnie pokryte betonem. Po nich były zrobione, Chief tajemniczo zniknął.
Artykuł napisany przez: