najslynniejsze pensjonaty w Polsce

najslynniejsze pensjonaty w Polsce

Oprócz tych restauracji i lokali gastronomicznych, istnieje również wiele atrakcji w okolicy. Można pójść do Fort Myers Beach Pool który posiada ekscytującą zjeżdżalnią i dużą powierzchnię powitalny. Spróbuj także Armando Day Spa, które oferuje zabiegi na twarz i paznokcie.

Istnieje Spa Wyspa Day, które oferuje masaże, zabiegi spa i oczyszczanie cery.kajaki-domaszk.pl Ostego Bay Marine Center ma eksponatów morskich jak akwariów i zbiorników dotykowych. Kopiec Klucz jest skonstruowany przez Calusa Indian. Dostępne są tu wycieczki.

Przez dzikie i ekscytujące przygody, można także spróbować zamiar Estero Bay Matanzas Przełęcz Wilderness Preserve, Hammerhead Siłownia, Smugglers Cove mini golfa, który ma aligatory dziecka, Plaża, Teatr Summerlin Ridge Golf Center, Ft. Bay Beach Golf Club Myers Beach, Gulf Port jachtowy and Country Club, Marina jak Gulf Gwiazd Marina, Marina Słony Sams, Mid-Island Marina, Marina i Deebolds Fort Myers Beach Marina.

Ośrodek daje wycieczki Pakowane gdzie chcesz iść. Może być dostosowane i spersonalizowane tylko do swojej grupy. Zapewniają one również transport do miejsca docelowego. Będą dbać o zorganizowanie swój plan, aby upewnić się, że czas tu jest zmaksymalizowane.

A ponieważ jest blisko plaży, nie brakuje na wielu sportów wodnych można zrobić tutaj. Będzie to dobra okazja, aby więź z rodziną lub grupą.

Best Western Pink Shell Beach Resort prostu obiecuje bardzo urozmaicony pobyt dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Artykuł napisany przez: