jaki pensjonat w Jastarni

jaki pensjonat w Jastarni

Luksusowe hotele w Perth dla wymagających podróżników

1. Sheraton Perth Hotel

Wychodzący na rzekę Swan, Sheraton Perth Hotel to luksusowy i komfortowy haven z doskonałą, strategiczne położenie, które jest w pobliżu wielu restauracji, centrów handlowych i rozrywkowych oraz dzielnicy biznesowej miasta. Istnieje w sumie 338 pokoje, 11 funkcje pokoje dla 20-40 osób oraz sala balowa na 400-800 osób. sprzęt audiowizualny state-of-the-art audio jest dostępna na życzenie. Sheraton Perth Hotel oferuje bar i mini bar, parking, Telewizja, restauracja, kantor, sejf, sauna, jacuzzi, siłownia, basen, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostęp do internetu, 24-godzinny room service oraz klimatyzację.

2. Llama wolny

Położony wysoko w Perth Hills, lamy rozrywka jest doskonałą łóżko i śniadanie, jak również ulubione miejsce na piknik dla smakoszy wycieczki z przewodnikiem przez lamy. To prawda, lama. Istnieje ponad 20 lamy, które żyją w Llama Wypoczynek i wiele kangury. Założona w 1992 roku, Llama rozrywka jest bardzo popularne dla podróżujących rodzin, zwłaszcza tych z małymi dziećmi. Istnieją regularne wycieczki dla grup do 10 osób, w tym peruwiańskiej piknik, na Satchmo Tour i dachu Supper Tour.

3. Duxton Hotel Perth

Duxton Hotel Perth wychodzi na rzekę Swan i oferuje luksus i bogactwo od swojego głównego holu do eleganckich pokoi, zaplecze gastronomiczne, basen i centrum fitness. Istnieje 306 pokoje, pięć sal, sala balowa i sala konferencyjna. Hotel szczyci się jednym z najlepiej wyposażonych centrów handlowych w mieście. Duxton Hotel Perth znajduje się bar i mini bar , parking, Telewizja, kantor, sejf, jacuzzi, siłownia, basen, udogodnienia dla niepełnosprawnych, zaplecze biznesowe, udogodnienia dla samochodów wynajem, 24-godzinny room service oraz klimatyzację.

4. The Esplanade Hotel Fremantle

Artykuł napisany przez: