jaki hotel w gorach

jaki hotel w gorach

Ponadto, hotel jest domem dla wielu wspaniałych restauracji mianowicie: Masala Craft, Souk, Zodiak grill, Złoty Smok, Sea Lounge, Shamiana Harbour Bar, Starboard i bezsenność. Te restauracje serwują tradycyjne i nowoczesne dania kuchni europejskiej, indyjskie, chińskie jedzenie, Iranu, Turcji, Libanu, Egiptu, Grecji i Maroko kuchni. Inne oferują filiżankę lodowej i gorącej kawy, mocnej kufel piwa, strzały tequili i przekąski.

Centrum biznesu jest dobrze wyposażony w bardzo nowoczesnym wyposażeniem 24 godziny na dobę. Centrum składa się z 8 sal konferencyjnych oraz dodatkowych 12 pokoi dla funkcji i stron. Sale konferencyjne są następujące: komputery z funkcji multimedialnych, laptopów, internet, kopiarka i kolorowy drukarek przenośnych. Istnieją również usługi sekretarskie i tłumaczenia ustnego lub pisemnego usługi.

Wokół lokalu, można mieć pewne Metamorfozy i zabiegi kosmetyczne, odmłodzenie ciała i relaks, ponieważ nie ma salon kosmetyczny, jacuzzi, sauny parowej i. Ponadto można znaleźć salon fryzjerski, sklep książki, Bake Shop, gigantyczny basen oraz centrum fitness. Istnieje również pasaż handlowy i plac zabaw dla badminton, tenis, squash, bilard i pola golfowego.

Wreszcie, Four Seasons jest to 5-gwiazdkowy hotel słynie z wyjątkowej lokalizacji i mieści się w 114 Dr. E. Moses Road. To jest dogodnie usytuowany w centrum i piasty Bombaju, w którym goście mogli cieszyć oglądania wspaniały panoramiczny widok na Morze Arabskie. Chatrapati Shivaji International Airport znajduje się w pobliżu. Popularne atrakcje w Bombaju, takich jak Aarey Milk Colony, Atria Millennium Mall Hutatma Chowk Film City, Fashion Street, Kashid Beach, Reserve Bank of India, Taraporewala AquariumVihar Lake i Świątynia Mahalaxmi są dostępne z hotelu.

Hotel szczyci 202 pięknie zadbane pokoje z niepowtarzalnym wzornictwem i domową atmosferę.
Artykuł napisany przez: