jaki hotel w filmie wyjazd integracyjny

jaki hotel w filmie wyjazd integracyjny

Dla Najlepsze Affordable hoteli w Hong Kongu – Head do Nathan Road

egzotyczne narodowe Hongkongu jest ważnym miejscem dla każdego, kto planuje na zwiedzanie Azji. Jako podstawową piasty podróży Hong Kong, gdzie wielu turystycznym często zatrzymać się na kilka dni do podjęcia w widoków i dźwięków tej małej izolowanym byłej kolonii Anglii. I pobyt w Hong Kongu nie jest tanie. Jeśli jednak udać się na zawsze popularnej dzielnicy Nathan Road może po prostu zahaczyć sobie niedrogi hotel z odpowiedniej udogodnienia.

W Hong Kongu, Nathan Droga biegnie od południowego krańca półwyspu Kowloon i przez całą drogę się w pobliżu nowych terytoriów. Więc to ogromne znaczenie, że ten słynny drogowego jest określany jako „Golden Mile”.

Ale to, co naprawdę sprawia, że ??Nathan Road taką strategiczną lokalizację na pobyt w hotelu jest to, że przebiega przez kilka bardzo popularnych i zawsze ruchliwych dzielnicach takich jak Mongkok i Yau Ma Tei. Lepiej jednak bardzo wydajne i dobrze powietrze Hongkongu klimatyzowane metro MTR ma stacji wejściach wzdłuż Nathan Road. Inną korzyścią jest to, że autobusy Airport Express sprawia, że ??rutynowe przystanków po drodze, jak również.

Jednym z najlepszych niedrogich hoteli wzdłuż Nathan Road jest Prudential Hotel. Co może zaskoczyć większość, jeśli podróżują często do Hong Kongu jest to, że pokoje Prudential są znacznie większe niż w większości hoteli na całym Hong Kongu. Lokalizacja nie można pokonać, jak również. Mnóstwo restauracji są w pobliżu oferują wyśmienite kantoński stylu gotowania, jak również szeroką gamę kulinarnych z sąsiednich krajów azjatyckich. Istnieje nawet stacja kolejowa wejście pod Prudential zbyt MTR. Standardowy pokój tutaj zwykle kosztować około 620 $ dolarów HK, który obejmuje korzystanie z basenu na dachu.

Następne godne niedrogi hotel w Kowloon jest Newton Hotel.
Artykuł napisany przez: