jaki hotel spa polecacie

jaki hotel spa polecacie

Największy na dziesięć Strangest hotele

Choć wielu z nas wybierać hotele z niskich cen, komfortu i udogodnień, to zawsze jest zabawa, aby dowiedzieć się o niektórych z najbardziej wyjątkowych hoteli na całym świecie. Istnieje wiele dziwnych miejsc wybranych z całego świata; zawężenie listy do zaledwie dziesięć nie było łatwym zadaniem.http://thomas.jobhouse.pl Jednak wybraliśmy nasze wybory dla dziesięciu najdziwniejszych hoteli świata i podkreśliły je poniżej dla rozrywki.

1. Ice Hotel – Quebec

Każdego roku 225 kg lodu i 6,800 kg śniegu są wykorzystywane do tworzenia Ice Hotel w Quebec. Jest wykonana w 34 pokojach, a goście mogą zatrzymać się w zamarzniętej krainie na noc – nie coś widać na co dzień!

2. Giraffe Manor – Nairobi, Kenia

Jeśli kochasz zwierzęta – ale tylko kiedykolwiek widział Żyrafa w zoo – unikają hotele ze zniżkami w Nairobi i udać się do Giraffe Manor. Tam można zatrzymać się w zwarciu z prawdziwymi żywymi żyraf dla naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

3. Ariau Towers Hotel – Amazonia, Brazylia

Wyobraźmy sobie, patrząc przez okno hotelu i jest witany z fenomenalnym widokiem amazońskiej baldachim. Na Ariau Towers Hotel, można zrobić tylko to.

4. Dog Bark Park Inn – Cottonwood, Idaho, USA

Miłośnicy psów dostanie emocji z Dog Bark Park Inn. Ten hotel jest w kształcie psa; można nawet zatrzymać się w głowie psa! Nieliczne hotele oferują tego rodzaju funkcji.

5. Daspark Hotel – Ottensheim, Austria

Jeśli myślałeś, że większość hoteli zniżki były gładkie, przyjrzeć hotelu Daspark. Goście śpią w rzeczywistych rur drenażowych w tym niezwykłego hotelu.

6. Starwood Resort – Elciego , Hiszpania

Zaprojektowany przez architekta Franka Gehry’ego, Starwood Resort jest jednym z najbardziej niezwykłych szukających hoteli na świecie. Z zewnątrz, ma falisty, nie do opisania wrażenie, że sprawi, że na niezapomniane doświadczenia.

Artykuł napisany przez: