jaki hotel na Krecie

jaki hotel na Krecie

Od egipskich http://kolkidostyropianu.pl/podkladki-dystansowe/ mumii i sarkofagów, gigantyczne nadziewane słoni i dzikich zwierząt, szkieletów dinozaurów (w tym słynnej już „Rexy” z nocy filmowej w Muzeum, które wita w drzwiach), indiańskich totemów relikwie, i wiele innych. Muzeum Historii Naturalnej jest wybitnym atrakcją dla rodzin.szkolenia okresowe bhp kraków

Sony Wonder Technology Lab – 550 Madison Ave. 56-ty Street, Nowy Jork, N.Y. – Lab technologia Sony Wonder jest wspaniałym interaktywne środowisko badanie komputerowe dla dzieci. Wśród eksponatów znajdują się twórcze interaktywne aplikacje z najnowszych technologii, takich jak stacje wirtualnych chirurgii, stacji roboczych animacji i nanotechnologii oraz stacje robotów.

TheaterWorks – 121 Christopher Street, Nowy Jork, N.Y. – znajduje się w Greenwich Village, TheaterWorks jest wysoko ceniona firma produkcyjna teatru zorientowane na rodzinę. Pokazy są dostępne tylko w weekendy, ale występy są na najwyższym poziomie i bardzo ceniona. Przedstawienia obejmują klasyki dla dzieci, takich jak Pajęczyna Charlotty, Lew, czarownica i stara szafa i Seussical.

The New Victory Theater – 209 West 42nd Street, New York, NY. – Znajduje się w dzielnicy Broadway, Teatr Nowy Zwycięstwo jest teatr młodzieżowy z trochę więcej krawędzi do niego, i prawdopodobnie lepiej dostosowane do bardziej dojrzałych nastolatków i dzieci. Występy biegną od makabry do bardziej młodzieńczego stylu awangardy. Wnętrze teatru jest niezwykle ozdobny i zaledwie 500 miejsc oglądania jest spektakularny.

Zasoby i linki:

Autor jest redaktorem w Nowym Jorku Hotele wg RoomRate.com. Cenę pokoju jest wiodącym dostawcą internetowych rezerwacji hotelowych bez opłat i stawek hotelowych bezpośrednich rokowań z hoteli w całych Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat Nowy Jork Hotele z basenami pod adresem: Nowy Jork Hotele z basenami.

Artykuł napisany przez: